Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Field
el: Πεδίο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Line
el: Γραμμή

en: Color
el: Χρώμα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
