Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Field
et: Väli

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Line
et: Rida

en: Color
et: Värv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
