Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Field
eu: Eremua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
