Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Field
fr: Champ

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Line
fr: Ligne

en: Color
fr: Couleur

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Null
fr: Vide

en: Zero
fr: Zéro
