Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Line
gu: લીટી

en: Color
gu: રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
