Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Field
he: שדה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Bar
he: סרגל

en: Line
he: שורה

en: Color
he: צבע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
