Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Field
id: Bidang

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Line
id: Baris

en: Color
id: Warna

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
