Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Type
it: Tipo

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Field
it: Campo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Line
it: Riga

en: Color
it: Colore

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
