Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Field
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Line
ja: 行

en: Color
ja: 色

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
