Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Field
km: វាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Line
km: ជួរ

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
