Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Field
lv: Lauks

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Line
lv: Līnija

en: Color
lv: Krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
