Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Field
fa: میدان

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Color
fa: رنگ

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Null
fa: تهی
