Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
