Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Field
ro: Câmp

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Line
ro: Linie

en: Color
ro: Culoare

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Null
ro: Nul
