Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Line
sl: Vrstica

en: Color
sl: Barva
