Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Field
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Line
sv: Rad

en: Color
sv: Färg

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Null
sv: Innehållslös
