Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Type
tr: Tip

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Field
tr: Alan

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Line
tr: Hat

en: Color
tr: Renk

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Null
tr: Boş
