Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
