Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Type
uk: Тип

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Field
uk: Поле

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Bar
uk: Смуга

en: Line
uk: Рядок

en: Color
uk: Колір

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Null
uk: Пусто

en: Zero
uk: Нуль
