Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Field
vi: Trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Bar
vi: Thanh

en: Line
vi: Dòng

en: Color
vi: Màu sắc

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
