Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Field
ar: حقل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Line
ar: السطر

en: Color
ar: اللون

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Null
ar: فارغ Null
