Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Field
az: Sahə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Color
az: Rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
