Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Field
fi: Kenttä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Line
fi: Rivi

en: Color
fi: Väri

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Null
fi: Nolla

en: Zero
fi: Nolla
