Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Field
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
