Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Line
ka: ხაზი

en: Color
ka: ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
