Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Field
lt: Laukelis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Line
lt: Eilutė

en: Color
lt: Spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Null
lt: Nulis

en: Zero
lt: Nulinis
