Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Line
ne: रेखा

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
