Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Field
nl: Veld

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Line
nl: Lijn

en: Color
nl: Kleur

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Zero
nl: Nul
