Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Field
oc: Camp

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Bar
oc: Barra

en: Line
oc: Linha

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Null
oc: Vide
