Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Field
ur: فیلڈ

en: Color
ur: رنگ
