Views Summarize (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: حقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Total
ar: المجموع

en: Separator
ar: فاصل

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Align
ar: المحاذاة

en: Total:
ar: المجموع:

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: Column
ar: العمود

en: Default sort
ar: الترتيب المبدئي
