Views Summarize (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Total
bg: Общо

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Total:
bg: Общо:

en: Default order
bg: Ред по подразбиране
