Views Summarize (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Total
hi: कुल

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Average
hi: औसत

en: Count
hi: गुणांक

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Max
hi: अधिकतम

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम
