Views Summarize (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Total
is: Samtals

en: Separator
is: Skilja

en: Average
is: Meðaltal

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Total:
is: Samtals:

en: Default order
is: Sjálfgefin röð

en: Column
is: Dálkur
