Views Summarize (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ
