Views Summarize (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Average
oc: Mejana

en: Count
oc: Descompte

en: Sortable
oc: Classable

en: Align
oc: Alinhar

en: Total:
oc: Total :

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: Column
oc: Colomna

en: Default sort
oc: Triada per defaut
