Views Summarize (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Total
sk: Celkom

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Total:
sk: Spolu:

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: Min
sk: Minimálne
