Views Summarize (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Total
te: మొత్తం

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క
