Views Summarize (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Align
el: Στοίχιση

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Column
el: Στήλη
