Views Summarize (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Total
he: סך הכל

en: Separator
he: מפריד

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Max
he: מקסימום

en: Total:
he: סה"כ:

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Min
he: מינימלי
