Views Summarize (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Total
nl: Totaal

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Range
nl: Bereik

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Align
nl: Uitlijning

en: Max
nl: Maximaal

en: Total:
nl: Totaal:

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Min
nl: Minimaal

en: Summarize
nl: Samenvatten

en: Count:
nl: Geteld
