Views Summarize (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Align
ro: Aliniere

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Column
ro: Coloană

en: Default sort
ro: Sortare implicită
