Views Summarize (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Total
sv: Totalt

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: Total:
sv: Totalt:

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Column
sv: Kolumn

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Min
sv: minsta
