Views Summarize (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Total
cs: Celkem

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Range
cs: Rozsah

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Total:
cs: Celkem:

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení
