Views Summarize (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Total
da: I alt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Average
da: Gennemsnit

en: Count
da: Antal

en: Range
da: Spænd

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: Max
da: Maks

en: Total:
da: I alt:

en: Default order
da: Sortering

en: Column
da: Kolonne

en: Default sort
da: Standardsortering
