Views Summarize (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: Total
fa: مجموع

en: Separator
fa: جداکننده

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Align
fa: تراز

en: Max
fa: حداکثر

en: Total:
fa: مجموع:

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Min
fa: حداقل
