Views Summarize (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ
