Views System (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Project
cs: Projekt

en: Version
cs: Verze

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Core
cs: Jádro

en: Filename
cs: Název souboru

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Screenshot for %theme theme
cs: Ukázka tématu vzhledu %theme

en: Date format
cs: Formát data

en: Module
cs: Modul

en: Custom
cs: Vlastní

en: Throttle
cs: Urychlení

en: %time ago
cs: před %time

en: System
cs: Systém

en: Owner
cs: Vlastník

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Time ago
cs: Čas před

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
cs: Cesta k primárnímu souboru této položky relativně ke kořenovému adresáři Drupalu, např. modules/node/node.module

en: The name of the item; e.g. node.
cs: Název položky, např. node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
cs: Typ položky: modul, téma vzhledu nebo engine.

en: A theme's 'parent'. Can be either a theme or an engine.
cs: Rodič tématu vzhledu. Buď téma vzhledu nebo engine.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je nebo není položka povolena.

en: Boolean indicating whether this item is disabled when the throttle.module disables throttleable items.
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je tato položka zakázána, když throttle.module zakáže urychlené položky.

en: Boolean indicating whether this module is loaded during Drupal's early bootstrapping phase (e.g. even before the page cache is consulted).
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je modul zaveden ve fázi zavádění Drupalu (ještě před dotazem na vyrovnávací paměť stránek).

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
cs: Verze databázového schématu modulu. -1 když modul není nainstalován (jeho tabulky neexistují), 0 nebo největší N, pokud funkce modulu hook_update_N() byla spuštěna nebo schéma existovalo když byl modul poprvé nainstalován.

en: The order in which this module's hooks should be invoked relative to other modules. Equal-weighted modules are ordered by name.
cs: Pořadí, v jakém se budou provádět modulové hooky relativně k ostatním modulům. Moduly ohodnocené stejnou vahou budou prováděny v pořadí podle jména.
