Views System (6.x-2.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ
