Views System (6.x-2.1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Screenshot for %theme theme
bs: Screenshot za %theme temu

en: Configure
bs: Podešavanje

en: %time ago
bs: prije %time

en: System
bs: Sistem
